Kliknij, aby edytować treść...

KONSTYTUCJA NOWEJ POLSKI

NOWOCZESNA MANNA

"MANNA"

Kiedyś Żydzi w swej 40-to letniej wędrówce po pustyni byli głodni i wtedy STWÓRCA zrzucał im chleb, zwany "manną", ale gdy się sprzeniewierzyli STWÓRCY, to manna przestała padać.

Ale od czego Żydzi mieli kiepele? Pomyśleli i odkryli, że pieniądz (dzisiejszy) spełnia rolę "MANNY" - nowoczesnej manny.

Mało tego, bo od tej "manny" pobierają jeszcze lichwę = pasożytnictwo.

Myślę, że nie ma potrzeby dodawać, że ta "nowoczesna manna" pada tylko niektórym, bo tylko banksterom, a powinna padać dla wszystkich.
To że dzisiejszy pieniądz jest tą nowoczesną "manną” odkrył były szwajcarski bankier; Francois de Siebenthal, który powiedział. że:
"lichwa jest złem i trzeba z nią walczyć o każdej porze dnia i nocy, bo lichwa zabija."


A ponadto stwierdził, że: "kredyt rodzi depozyt a nie odwrotnie i że bankierzy tworzą pieniądze z niczego", co oznacza, że tworzenie pieniądza = padanie nowoczesnej manny.

W związku z powyższym - zadaję pytanie ofiarom, którym manna nie pada; jak długo jeszcze będziecie milczeć i nic nie robić - by manna padała dla wszystkich???

Przed nami stoi wielkie zadanie; rozbicia bramy, prowadzącej do „kryjówki” pełnej chleba, której bronią uzbrojone po zęby „straże”.

Kryjówką jest „BANK”. Do rozbicia tej „bramy” potrzeba użyć TARANU, którym jest Konstytucja NOWEJ POLSKI. Siłą, która jest w stanie ten „taran” unieść - jest cały NARÓD, który zbuduje drużynę i która wygra wybory, by następnie zainstalować Konstytucję NOWEJ POLSKI i rozpocząć budowę NOWEJ  CYWILIZACJI bez lichwy a podatki drastycznie ograniczyć.

O tym co trzeba zrobić, by manna padała wszystkim piszę na stronach:

www.zgromadzenie-narodu-polskiego.manifo.com

www.nowa-polska.manifo.com

www.konstytucja.manifo.com


Pozdrawiam - Kazimierz z Kęt.

Kęty dnia 18.11.2013.
Kreator stron internetowych - przetestuj