KONSTYTUCJA NOWEJ POLSKI

PODZIAŁ TERYTORIALNY
NOWEJ POLSKI

Załącznik nr. 1 do Ustawy – Ordynacja Wyborcza do Sejmu i Senatu.

WYKAZ OKRĘGÓW WYBORCZYCH

DO SEJMU I DO SENATU POLSKI
OKRĘG WYBORCZY NR 1 – województwo bialskopodlaskie (38 gmin)

Urząd Rejonowy w Białej Podlaskiej dla gmin: Biała Podlaska,
Hanna, Huszlew, Janów Podlaski, Kodeń, Konstantynów, Leśna Podkowa, Łomazy,
Łosice, Olszówka, Piszczac, Platerów, Rokitno, Rossosz, Sarnaki,
Sławatycze, Sosnówka, Stara Kornica, Terespol, Tuczna, Wisznice i Zalesie
oraz miasta Biała Podlaska i Terespol
Urząd Rejonowy w Parczewie dla gmin:
Dębowa Kłoda, Jabłoń,
Milanów, Parczew, Podedwórze i Siemień
Urząd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim dla gmin: Czemierniki,
Drelów, Kąkolewnica Wschodnia, Komarówka Podlaska, Międzyrzec Podlaski,
Radzyń Podlaski, Ulan-Majorat i Wohyń oraz miast Międzyrzec Podlaski i Radzyń Podlaski 
OKRĘG WYBORCZY NR 2 – województwo białostockie (81 gmin)

Urząd Rejonowy w Białymstoku dla gmin: Choroszcz, Czarna
Białostocka, Dobrzyniewo Kościelne, Gródek, Juchnowiec Dolny, Łapy,
Michałowo, Poświętne, Supraśl, Suraż, Turośń Kościelna, Tykocin, Wasilków
i Zabłodów oraz miasto Białystok (Dzielnice)
Urząd Rejonowy w Bielsku Podlaskim dla gmin: Bielsk Podlaski, Boćki, Brańsk, Orla, Rudka i Wyszki oraz miasta Bielsk Podlaski i Brańsk
Urząd Rejonowy w Hajnówce dla gmin: Białowieża, Czeremcha, Czyże, Dubicze Cerkiewne, Hajnówka, Kleszczele, Narew i Narewka oraz miasta Hajnówka
Urząd Rejonowy w Mońkach dla gmin: Jasionówka, Jaświły, Knyszyn, Krypno i Mońki
Urząd Rejonowy w Siemiatyczach dla gmin: Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce oraz miasta Siemiatycze
Urząd Rejonowy w Sokółce dla gmin: Dąbrowa Białostocka, Janów, Korycin, Krynki, Kuźnica, Nowy Dwór, Sidra, Sokółka, Suchowola i Szudziałowo
MIASTO Białystok – Dzielnice: Antoniuk, Banieczki, Bema, Białostoczek, Bojary, Centrum, Dojlidy, Dojlidy Górne, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Jaroszówka, Kawaleryjskie, Leśna Dolina, Mickiewicza, Młodych, Nowe Miasto, Piaski, Piasta I, Piasta II, Przydworcowe, Sienkiewicza, Skorupy, Słoneczny Stok, Starosielce, Wygoda, Wysoki Stoczek, Zawady i Zielone Wzgórza 
OKRĘG WYBORCZY NR 3 – województwo bielskie (86 gmin)

Urząd Rejonowy w Bielsku-Białej dla gmin: Buczkowice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka, Wilamowice i Wilkowice oraz miasta Bielsko-Biała (Dzielnice) i Szczyrk
Urząd Rejonowy w Cieszynie dla gmin: Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Haźlach, Istebna, Skoczów i Strumień oraz miast: Cieszyn, Ustroń i Wisła
Urząd Rejonowy w Oświęcimiu dla gmin: Chełmek, Kęty, Osiek, Oświęcim, Polanka Wielka, Przeciszów i Zator oraz miasta Oświęcim
Urząd Rejonowy w Wadowicach dla gmin: Andrychów, Brzeźnica, Budzów, Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona, Maków Podhalański, Mucharz, Spytkowice, Stryszawa, Stryszów, Tomice, Wadowice, Wieprz, Zawoja i Zembrzyce oraz miasta Sucha Beskidzka
Urząd Rejonowy w Żywcu dla gmin: Czernichów, Gilowice, Jeleśnia, Koszarawa, Lipowa, Łękawica, Łodygowice, Milówka, Radziechowy-Wieprz, Rajca, Ślemień, Świnna, Ujsoły i Węgierska Górka oraz miasta Żywiec
MIASTO Bielsko-Biała – Dzielnice: Aleksandrowice, Biała, Hałcnów, Kamienica, Komorowice, Leszczyny, Lipnik, Mikuszowice, Olszówka, Stare Bielsko, Straconka i Wapienica 
OKRĘG WYBOECZY NR 4 – województwo bydgoskie (89 gmin)

Urząd Rejonowy w Bydgoszczy dla gmin: Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Koronowo, Mrocza, Nakło n. Notecią, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Sadki, Sicienko, Solec Kujawski oraz miasta Bydgoszcz (Dzielnice)
Urząd Rejonowy w Chojnicach dla gmin: Brusy, Cekcyn, Chojnice, Czersk, Gostycyn, Kamień Krajeński, Kęsowo, Lubiewo, Sępólno Krajeńskie, Sośno, Śliwice, Tuchola i Więcbork oraz miasta Chojnice
Urząd Rejonowy w Inowrocławiu dla gmin: Dąbrowa, Dąbrowa Biskupia, Gniewkowo, Inowrocław, Janikowo, Jeziora Wielkie, Kruszwica, Mogilno, Pakość, Rojewo, Strzelno, Trzemeszno i Złotniki Kujawskie oraz miasta Inowrosław
Urząd Rejonowy w Świeciu dla gmin: Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Nowe, Osie, Pruszcz, Świecie, Świekatowo i Werlubie
Urząd Rejonowy w Żninie dla gmin: Barcin, Gąsawa, Janowiec Wielkopolski, Kcynia, Łabiszyn, Rogowo, Szubin i Żnin
MIASTO Bydgoszcz – Dzielnice: Bartodzieje, Bielawy, Błonie,
Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Bydgoszcz
Wschód-Siernieczek-Brdyujście, Czyżówkowo, Flisy, Glinki-Rupienica,
Górzyskowo, Jachcie, Kapuściska, Leśne, Łęgnowo, Łęgnowo-Wieś,
Między-Prądy, Nowy Fordon, Okole, Osowa Góra, Piaski, Smukała-Opławiec-Janowo,
Stary Fordon, Szwederowo, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich,
Wilczak-Jary, Wyżyny, Wzgórze Wolności i Zimnewody-Czersko Polskie 
OKRĘG WYBORCZY NR 5 – województwo chełmskie (27 gmin)

Urząd Rejonowy w Chełmie dla gmin: Białopole, Chełm, Cyców, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Wierzbica i Żmudź oraz miasta Chełm
Urząd Rejonowy w Krasnymstawie dla gmin: Krasnystaw, Krasiczyn, Łopiennik Górny, Rejowiec, Rejowiec Fabryczny, Siennica Różana i Wojsławice oraz miast Krasnystaw
i Rejowiec Fabryczny

Urząd Rejonowy we Włodawie dla gmin: Hańsk, Sosnowica, Stary
Brus, Urszulin, Włodawa, Wola Uhurska i Wyryki oraz miasta Włodawa
OKRĘG WYBORCZY NR 6 – województwo ciechanowskie (51 gmin)

Urząd Rejonowy w Ciechanowie dla gmin: Ciechanów, Czernice Borowe, Glinojeck, Gołymin-Ośrodek, Grudusk, Krasne, Ojrzeń, Opinogóra Górna, Regimin i Sońsk oraz miasta
Ciechanów

Urząd Rejonowy w Działdowie dla gmin: Działdowo, Iłowo-Osada, Lidzbark, Lubowidz, Płośnica i Rybno oraz miasta Działdowo
Urząd Rejonowy w Mławie dla gmin: Bieżuń, Dzieżgowo, Kuczbork-Osada, Lipowiec Kościelny, Lutocin, Mława, Radzanów, Strzegowo, Stupsk, Szreńsk, Szydłowo, Wieczfnia Kościelna, Wiśniewo i Żuromin
Urząd Rejonowy w Płońsku dla gmin: Baboszewo, Dzierzążnia, Janowiec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk, Raciąż, Siemiątkowo, Sochocin i załuski oraz miasta Raciąż
Urząd Rejonowy w Pułtusku dla gmin: Gzy, Karniewo, Nasielsk, Pokrzywnica, Pułtusk, Świercze i Winnica 
OKRĘG WYBORCZY NR 7 – województwo częstochowskie (77 gmin)

Urząd Rejonowy w Częstochowie dla gmin: Blachownia, Gidle, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Mstów, Mykanów, Nowa Brzeźnica, Olsztyn, Pajęczno, Poczesna, Rędziny, Starcza i Strzelce Wielkie oraz miasta Częstochowa
(Dzielnice)

Urząd Rejonowy w Kłobucku dla gmin: Kłobuck, Krzepice, Lipie, Miedźno, Opatów, Panki, Popów, Przystań iWręczyca Wielka
Urząd Rejonowy w Koniecpolu dla gmin: Dąbrowa Zielona, Irządze, Koniecpol, Lelów, Moskarzew, Przyrów, Radków, Secemin, Szczekociny i Żytno
Urząd Rejonowy w Lublińcu dla gmin: Boronów, Ciasna, Dobrodzień, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków i Woźniki oraz miast Kalety i Lubliniec
Urząd Rejonowy w Myszkowie dla gmin: Koziegłowy, Kroczyce, Niegowa, Poraj, Włodowice i Żarki oraz miasta Myszków
Urząd Rejonowy w Oleśnie dla gmin: Gorzów Śląski, Olesno, Praszka, Radłów i Rudnik
MIASTO Częstochowa – Dzielnice: Częstochówka-Rokitka, Dźbów, Gnaszyn-Kawodrza, Grabówka, Kiedrzyn, Kucelin, Lisiniec, Mirów, Ostatni Grosz, Podjasnogóska, Północ, Raków, Stare Miasto, Stradom, Śródmieście, Trzech Wieszczów, Tysiąclecie, Wrzoskowiak, Wyczerpy-Aniołów i Zawodzie-Dąbie 
OKRĘG WYBORCZY NR 8 – województwo elbląskie (57 gmin)

Urząd Rejonowy w Braniewie dla gmin: Braniewo, Frombork, Lelkowo, Młynary, Orneta, Pieniężno, Płoskinia i Wilczęta oraz miast: Braniewo, Frombork, Młynary, Orneta i Pieniężno
Urząd Rejonowy w Elblągu dla gmin: Elbląg, Godkowo, Gronowo Elbląskie, Markusy, Milejewo, Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo, Pasłęk, Rychliki, Stegna, Sztutowo i Tolkmicko oraz miast: Elbląg, Krynica Morska, Nowy Dwór Gdański, Pasłęk i Tolkmicko
Urząd Rejonowy w Kwidzynie dla gmin: Kwidzyn, Prabuty, Gardeja, Sadlniki i Ryjewo
Urząd Rejonowy w Malborku dla gmin: Malbork, Nowy Staw, Miłoradz, Sztum i Dzierzgoń
MIASTO Elbląg – Dzielnice: Dąbrowa, Drewnik, Kamionka, Kępa północna, Na Stoku, Nowe Miasto, Nowe Pole, Osiek, Rakowo, Stare Miasto, Śródmieście, Witoszewo, Wyspa Spichrzów, Winnica, Zakrzewo, Zawada, i Zawodzie 
OKRĘG WYBORCZY NR 9 – województwo gdańskie (112 gmin)

Urząd Rejonowy w Gdańsku dla gmin: Cedry Wielkie, Kolbudy Górne, Pruszcz Gdański, Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb i Trąbki Wielkie oraz miast Gdańsk (Dzielnice) i
Pruszcz Gdański
Urząd Rejonowy w Gdyni dla gmin: Kosakowo oraz miast: Gdynia Rumia i Sopot
Urząd Rejonowy w Kartuzach dla gmin: Chmielno, Kartuzy,
Przodkowo, Sierakowice, Somonino, Stężyca, Sulęczyno i Żukowo
Urząd Rejonowy w Kościerzynie dla gmin: Dziemiany, Karsin, Kościerzyna, Liniewo, Lipusz, Nowa Karczma i Stara Karczma oraz miasta Kościerzyna
Urząd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim dla gmin: Bobowo, Kaliska, Lubiechowo, Osieczna, Osiek, Skarszewy, Skórcz, Smętowo Graniczne, Stargard Gdański i Zblewo oraz miast: Czarna Woda, Skórcz i Stargard Gdański
Urząd Rejonowy w Tczewie dla gmin: Gniew, Morzeszczyn, Pelplin, Subkowy i Tczew oraz miasta Tczew
Urząd Rejonowy w Wejherowie dla gmin: Chorzewo, Gniewino, Linia, Luzino, Łęczyce, Szemud i Wejherowo oraz miast Reda i Wejherowo
MIASTO Gdańsk – Dzielnice: Aniołki, Brętowo, Chełm, Jasień, Kokoszki, Krakowiec-Górki Zachodnie, Letnica, Matarnia, Młyniska, Nowy Port, Oliwa, Olszynka, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Osowa, Piecki-Migowo, Przeróbka, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Rudniki, Siedlce, Stogi, Strzyża, Suchanino, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice, VII Dwór, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Wyspa Sobieszewska, Wzgórze Mickiewicza, Zaspa-Młyniec,
Zaspa-Rozstaje i Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia
MIASTO Gdynia – Dzielnice: Babie Doły, Chważno-Wieliczno, Chylonia, Cisowa, Dąbrowa, Działki Leśne, Grabówek, Kamienna Góra, Karwiny, Leszczyki, Mały Kack, Obłuże, Oksywie, Orłowo, Pogórze, Pustki Cisowskie-Demptowo, Redowo, Śródmieście, Wielki Kack, Witomino-Leśniczówka, Witomino-Radiostacja i Wzgórze Św. Maksymiliana 
OKRĘG WYBORCZY NR 10 – województwo gorzowskie (48 gmin)

Urząd Rejonowy w Choszcznie dla gmin: Bierzwnik, Choszczno, Dobiegniew, Drawno, Krzęcin, Pełczyce i Recz
Urząd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim dla gmin: Bogdaniec, Deszczno, Drezdenko, Kłodawa, Krzeczyce, Lubiszyn, Santok, Stare Kurowo, Strzelce Krajeńskie,Witnica i Zwierzyn oraz miast Gorzów Wielkopolski (Dzielnice) i Kostrzyn
Urząd Rejonowy w Międzychodzie dla gmin: Miedziechowo, Międzychód, Przytoczna i Przeczew
Urząd Rejonowy w Międzyrzeczu dla gmin: Bledzew, Lubniewice,
Dębno, Myślibórz i Nowogródek Pomorski
Urząd Rejonowy w Słubicach dla gmin: Górzyca, Ośno Lubuskie,
Rzepin, Słońsk i Słubice
MIASTO Gorzów Wielkopolski – Dzielnice: Baczyna, Cróścik, Chwalęcice, Górczyn, Janice, Karnin, Małyszyn, Nowy Dwór, Piaski, Siedlice, Śródmieście, Wieprzyce, Zakanale, Zawarcie i Zieleniec 
OKRĘG WYBORCZY NR 11 – województwo jeleniogórskie (36 gmin)

Urząd Rejonowy w Bolesławcu dla gmin: Bolesławiec, Lwówek Śląski, Nowogrodziec, Osiecznica i Węgliniec oraz miasta Bolesławiec
Urząd Rejonowy w Jeleniej Górze dla gmin: Bolków, Janowice Wielkie, Jeżów Sudecki, Kamienna Góra, Lubawka, Marciszów, Mirsk, Mysłakowice, Podgórzyn, Stara Kamienica, Świerzawa i Woleń oraz miast: Jelenia Góra (Dzielnice), Kamienna Góra, Karpacz, Kowary, Piechowice, Szklarska Poręba, Świeradów-Zdrój i Wojcieszów
MIASTO Jelenia Góra – Dzielnice: Cieplice Śląskie-Zdrój, Czarne, Goduszyn, Grabary, Jagniątków, Maciejowi, Sobieszów, Strupice, Śródmieście, Zadorze i Zatorze 
OKRĘG WYBORCZY NR 12 – województwo kaliskie (78 gmin)

Urząd Rejonowy w Jarocinie dla gmin: Jaraczewo, Jarocin, Kotlin i żerków
Urząd Rejonowy w Kaliszu dla gmin: Blizanów, Brzeziny, Ceków-Kolonia, Godzisze Wielkie, Koźminek, Lisków, Mycielin, Nowe Skalmierzyce, Opatówek, Stawiszyn, Szczytniki i Żelazków oraz miasta Kalisz (Dzielnice)
Urząd Rejonowy w Kępnie dla gmin: Baranów, Bolesławiec, Bralin, Czastary, Dziadowa Kłoda, Galewice, Kępno, Łęka Opatowska, Łubnice, Międzybórz, Perzów, Rychtal, Sokolniki, Syców, Trzciana i Wieruszów
Urząd Rejonowy w Krotoszynie dla gmin: Koźmin, Krotoszyn, Pozdrażew i Zduny oraz miasta Sulmierzyce
Urząd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim dla gmin: Odolanów, Ostrów Wielkopolski, Przygodzice, Raszków, Sieroszowice i Sośnie oraz miasta Ostrów Wielkopolski
Urząd Rejonowy w Ostrzeszowie dla gmin: Czajków, Doruchów, Grabów n. Prosną, Kobyla Góra, Kraszewice, Mikstat i Ostrzeszów
Urząd Rejonowy w Pleszewie dla gmin: Chocz, Czermin, Dobrzyca, Gizałki, Gołuchów i Pleszew
MIASTO Kalisz – Dzielnice: Chmielnik, Czaszki, Dobrzec, Kaliniec, Korczak, Lis, Majków, Nosków, Ogrody, Piskorzewie, Piwonice, Rajsków, Rypinek, Sulisławie, Szczypiorno, Śródmieście, Tyniec, Widok, Winiary, Zagorzynek i Zawodzie 
OKRĘG WYBORCZY NR 13 – województwo katowickie (333 gminy)

Urząd Rejonowy w Będzinie dla gmin: Bobrowniki i Psary oraz miast: Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza (Dzielnice), Sosnowiec i Wojkowice
Urząd Rejonowy w Chrzanowie dla gmin: Babice, Chrzanów, Libiąż i Trzebinia oraz miasta Jaworzno (Dzielnice)
Urząd Rejonowy w Gliwicach dla gmin: Gierałtowice, Ornontowice, Pilchowice, Rudzieniec, Sośnicowice, Toszek i Wielowieś oraz miast: Gliwice (Dzielnice), Krurów,
Pyskowice i Zabrze (Dzielnice)

Urząd Rejonowy w Katowicach dla gmin: Chełm Śląski oraz miast: Bytom, Chorzów, Imielin, Katowice (Dzielnice), Mysłowice (Dzielnice), Ruda Śląska (Dzielnice), Siemianowice Śląskie (Dzielnice), Sosnowiec (Dzielnice) i Świętochłowice (Dzielnice)
Urząd Rejonowy w Olkuszu dla gmin: Bolesław, Klucze, Olkusz i Wolbrom oraz miast Bukowno i Sławków
Urząd Rejonowy w Pszczynie dla gmin: Bestwina, Brzeszcze, Czechowice-Dziedzice, Goczałkowice-Zdrój, Miedźna, Pawłowice, Pszczyna i Suszec
Urząd Rejonowy w Raciborzu dla gmin: Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Nędza, Pietrowice Wielkie i Rudnik oraz miasta Racibórz
Urząd Rejonowy w Rybniku dla gmin: Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice,Jejkowice, Kornowac, Lyski i Świerklany oraz miast Rybnik (Dzielnice) i Żory
Urząd Rejonowy w Tarnowskich Górach dla gmin: Krupski Młyn, Świerklaniec,
Tąpkowice, Tworóg i Zbrosławice oraz miast: Miasteczko Śląskie, Piekary Śląskie (Dzielnice) i Tarnowskie Góry
Urząd Rejonowy w Tychach dla gmin: Bojszowy, Kobiór i Wyry oraz miast: Bieruń, Lędziny, Łaziska Górne, Mikołów, Orzesze i Tychy (Dzielnice)
Urząd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim dla gmin: Godów, Gorzyce, Lubomia, Marklowice, Mszana i Zebrzydowice oraz miast: Jastrębie-Zdrój (Dzielnice), Pszów, Rydułtowy i Wodzisław Śląski
Urząd Rejonowy w Zawierciu dla gmin: Łazy, Mierzęcice, Ogrodzieniec, Pilica, Siewierz i Żarnowiec oraz miast Poręba i Zawiercie
MIASTO Bytom – Dzielnice:Bobrek, Górniki, Karb, Łagiewniki, Miechowice, Rozbark, Stolarzowice, Sucha Góra i Szombierki
MIASTO Chorzów – Dzielnice: Centrum, Chorzów II, Chorzów Batory i Chorzów Stary
MIASTO Dąbrowa Górnicza – Dzielnice: Antoninów, Błędów, Bugaj, Centrum, Dziewiąty, Gołonóg, Korzeniec, Kuźniczka Nowa, Lęka, Łęknice, Łosień, Marianki, Mydlice, Okradzionów, Piekło, Ratanice, Reden, Sikorka, Strzemieszyce Małe, Strzemieszyce Wielkie, Trzebiesławice, Trzydziesty, Tucznawa, Ujejscy i Ząbkowice
MIASTO Gliwice – Dzielnice: Bojków, Brzezinka, Czechowice, Kopernik, Ligota Zabrska, Łabędy, Obrońców Pokoju, Ostropa, Politechnika, Sikornik, Sośnica, Stare Gliwice, Szobieszowice, Śródmieście, Trynek, Wilcze Gardło, Wojska Polskiego, Wójtowa Wieś, Zatorze i Żerniki
MIASTO Jastrzębie Zdrój – Dzielnice: Abisynia, Biadoszek, Borynia, Boża Góra, Brzeziny, Bzie Dolne, Bzie Górne, Bzie Zameckie, Centrum, Cisówka, Dębina, Gliniok, Jastrzębie Dolne, Jastrzębie Górne, Kępa, Kolonia Borynia, Kondziołowiec, Krzyżówka, Kyndra, Ludwikówka, Maryjowiec, Mazurowiec, Pająkówka, Pastorówka, Piaski, Pochwacie, Ruptawa, Ruptawiec, Skrębina, Skrzeczkowice, Szeroka, Szotkowie, Szyrówka, Tyczonka
i Zamłynie
MIASTO Jaworzno – Dzielnice: Bory, Byczyna, Cezarówka, Ciężkowice, Dąbrowa Narodowa, Długoszyn, Dobra, Jeleń, Jeziorki, Koźmin, Niedzielska, Pieczyska, Stara Huta, Szczakowa, Śródmieście, Wesołe miasteczko i Wikoszyn
MIASTO Katowice – Dzielnice: Bogucice, Brynów-Osiedle Zgrzebionka, Dąb, Dąbrówka Mała, Giszowiec, Janów-Nikiszowiec, Kostuchna, Koszutka, Ligota-Panewniki, Murcki, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Witosa, Piotrowice-Ochojec, Podlesie, Śródmieście, Szopienice-Burowiec, Wełnowiec-Józefowiec, Załęska Hałda-Brynów, Załęże, Zarzecze i Zawodzie
MIASTO Mysłowice – Dzielnice: Bończyk, Brzezinka, Brzęczkowice, Ćmok, Dziewkowice, Janów Miejski, Kosztowy, Krasowy, Larysz, Ławki, Morgi, Piasek, Słupna, Stare Miasto, Śródmieście i Wesoła
MIASTO Piekary Śląskie – Dzielnice: Brzeziny Śląskie, Brzozowice, Centrum, Dąbrówka Wielka, Kamień, Kozłowa Góra i Szarlej
MIASTO Ruda Śląska – Dzielnice: Bielszowice, Bykownia, Chebzie, Czarny Las, Godula, Halemba, Kochłowice, Nowy Bytom, Orzegów, Ruda i Wirek
MIASTO Rybnik – Dzielnice: Boguszowice Stare, Boguszowice Osiedle, Chwałowice, Chwałęcice, Golejów, Gortatowice, Grabownia, Kamień, Kłokocin, Ligota-Ligocka Kuźnia, Meksyk, Niedobczyce, Niewiadom, Marko-Nowiny, Ochojec, Orzepowice, Paruszowiec-Piaski, Popielów, Radziejów, Rybnicka Kuźnia, Rybnik-Północ, Smolna, Stodoły, Śródmieście, Wielopole, Zamysłów i Zebrzydowice
MIASTO Siemianowice Śląskie – Dzielnice: Bańgów, Bytków, Centrum, Michałowice i Przełajka
MIASTO Sosnowiec – Dzielnice: Dańdówka, Dębowa Góra, Jęzor, Kazimierz Górny, Klimontów, Maczki, Milowice, Modrzejów, Niwka, Ostra Górka, Ostrowy Górnicze, Pogoń, Porąbka, Radocha, Rudna, Sielec, Stary Sosnowiec, Środula, Śródmieście i Zagórze
MIASTO Świętochłowice – Dzielnice: Centrum, Chropaczów, Lipiny, Paśniki i Zgoda
MIASTO Tychy – Dzielnice: Cielice, Czułów, Glinka, Jaroszowice, Mąkołowiec, Paprocany, Radziejówka, Stare Tychy, Śródmieście, Urbanowice, Wilkowyje, Wygorzele, Zawiść, Zwierzyniec i Żwaków
MIASTO Zabrze – Dzielnice: Biskupice, Centrum Południe, Centrum Północ, Grzybowice, Helenka, Kończyce, Maciejów, Makoszowy, Mikulczyce, Pawłów, Rokitnica, Zaborze Południe i Zaborze Północ 
OKRĘG WYBORCZY NR 14 – województwo kieleckie (108 gmin)

Urząd Rejonowy w Busku-Zdroju dla gmin: Bejsce, Busko-Zdrój, Chmielnik, Czarnocin, Gnojno, Kazimierza Wielka, Kije, Koszyce, Michałów, Nowy Korczyn, Oleśnica, Opatowiec, Pacanów, Pińczów, Solec-Zdrój, Stopnica, Szydłów, Tuczępy, Wiślica i Złota
Urząd Rejonowy w Jędrzejowie dla gmin: Imielno, Jędrzejów, Krasocin, Małogoszcz, Nagłowice, Oksa, Sędziszów, Słupia, Sobków, Włoszczowa i Wodzisław
Urząd Rejonowy w Kielcach dla gmin: Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Daleszyce, Górno, Łagów, Łączna, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Morawica, Nowa Słupia, Piekoszów, Pierzchnica, Raków, Sitkówka-Nowiny, Słupia (Konecka), Strawczyn, Suchedniów i Zagnańsk oraz miasto Kielce
Urząd Rejonowy w Końskich dla gmin: Bliżyn, Końskie, Mniów, Radoszyce, Ruda Maleniecka, Smyków i StąporkówUrząd Rejonowy w Miechowie dla gmin: Charsznica, Działoszyce, Kozłów, Książ Wielki, Miechów, Pałecznica, Racławice, Skalbmierz i Słaboszów
Urząd Rejonowy w Starachowicach dla gmin: Bałtów, Bodzechów, Brody, Kunów, Mirzec, Pawłów, Skarżysko Kościelne, Waśniów i Wąchock oraz miast: Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna i Starachowice
MIASTO Kielce – Dzielnice: Baranówek, Barwinek, Białogon, Bukówka, Centrum, Czarnów, Dąbrowa, Dobromyśl, Dyminy, Herby, Karczówka, Łazy, Nowy Folwark, Niewachlów I, Niewachlów II, Ostra Górka, Pakosz, Piaski, Pietraszki, Podhale, Posłowice, Sieje, Skrzele, Słowik, Szydłówek, Wielkopole, Wietrznia, Zagórze i Zalesie 
OKRĘG WYBORCZY NR 15 – województwo konińskie (69 gmin)

Urząd Rejonowy w Kole dla gmin: Babiak, Chodów, Dąbie, Grabów, Grzegorzew, Kłodawa, Koło, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały, Przedecz, Sompolno i Wierzbinek oraz miasta Koło
Urząd Rejonowy w Koninie dla gmin: Golina, Grodziec, Kazimierz Biskupi, Kleczew, Kramsk, Krzymów, Rychwał, Rzgów, Skulsk, Stare Miasto, Ślesin i Wilczyn oraz miasta Konin
Urząd Rejonowy w Słupcy dla gmin: Lądek, Orchowo, Ostrowite, Powidz, Pyzdry, Słupca, Strzałkowo, Witowo i Zagorów oraz miasta Słupca
Urząd Rejonowy w Turku dla gmin: Brudzew, Dobra, Kawęczyn, Malanów, Przykona, Świnice Wareckie, Tuliszków, Turek, Uniejów i Władysławów oraz miasta Turek
MIASTO Konin – Dzielnice: Chorzeń, Cukrownia Gosławice,
Czarków, Gosławice, Glinka, Grójec, Janów, Kurów, Maliniec, Marantów,
Międzylesie, Morzysław, Niesłusz, Nowy Dwór, Pawłówek, Pątnów,
Przedmieście Kolskie, Przydziałki, Starówka, Wików i Zatorze 
OKRĘG WYBORCZY NR 16 – województwo koszalińskie (55 gmin)

Urząd Rejonowy w Białogardzie dla gmin: Białogard, Karlino i Tychowo oraz miasta Białogard
Urząd Rejonowy w Drawsku Pomorskim dla gmin: Drawsko Pomorskie, Kalisz Pomorski, Ostrowice, Wierzchowo i Złocieniec
Urząd Rejonowy w Kołobrzegu dla gmin: Dygowo, Gościno, Kołobrzeg, Rymań, Siemyśl i Ustronie Morskie oraz miasta Kołobrzeg
Urząd Rejonowy w Koszalinie dla gmin: Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Darłowo, Malechowo, Manowo, Mielno, Polanów, Sianów i Świeszyno oraz miast Darłowo i Koszalin
Urząd Rejonowy w Szczecinku dla gmin: Barwice, Biały Bór, Borne-Sulinowo, Czaplinek, Grzmiąca i Szczecinek oraz miasta Szczecinek
Urząd Rejonowy w Świdwinie dla gmin: Brzeżno, Połczyn-Zdrój, Rąbino, Stawoborze i Świdwin oraz miasta Świdwin
MIASTO Koszalin –
Dzielnice: 4 marca, Akademickie, Chełmoniewo, Dzierżęcino, Kędzierzyn, Kretowino, Lubartowo, Przylesie, Raduszka, Sarzyno, Unii Europejskiej, Wilkowo, Zagórzyno, Za Murem i Żabno 
OKRĘG WYBORCZY NR 17 – województwo krakowskie – miejskie (56 gmin)

Urząd Rejonowy w Krakowie dla gmin: Alwernia, Biskupice, Czernichów, Drwinia, Gdów, Gołcza, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kłaj, Kocmyrzów-Luborzyca, Krzeszowice, Liszki, Michałowice, Mogilany, Niepołomice, Skała, Skawina, Słomniki, Sułoszowa, Świątniki Górne, Trzyciąż, Wieliczka, Wielka Wieś, Zabierzów i Zielonki oraz miasta Kraków (Dzielnice)
Urząd Rejonowy w Myślenicach dla gmin: Dobczyce, Myślenice, Pcim, Raciechowice, Siepraw, Sułkowice, Tokarnia i Wiśniowa
Urząd Rejonowy w Proszowicach dla gmin: Igołomia-Wawrzeńczyce, Koniusza, Nowe Brzesko, Proszowice i Radziemice
MIASTO Kraków – Dzielnice: I – Stare Miasto, II – Grzegórzki, III – Prądnik Czerwony, IV – Prądnik Biały, V – Krowodrza, VI – Bronowice, VII – Zwierzyniec, VIII – Dębniki, IX – Łagiewniki-Borek Fałęcki, X – Swoszowice, XI – Podgórze Suchackie, XII – Bieżanów-Prokocim, XIII – Podgórze, XIV – Czyżyny, XV – Mistrzejowice, XVI – Bieńczyce, XVII –
Wzgórza Krzesławickie, XVIII – Nowa Huta 
OKRĘG WYBORCZY NR 18 – województwo krośnieńskie (55 gmin)

Urząd Rejonowy w Jaśle dla gmin: Biecz, Brzyska, Dębowiec, Jasło, Kołaczyce, Krempna, Lipinki, Osiek Jasielski, Nowy Żmigród, Skołyszyn i Tarnowiec oraz miasto Jasło
Urząd Rejonowy w Krośnie dla gmin: Brzozów, Chorkówka, Domaradz, Dukla, Dynia, Haczów, Iwonicz-Zdrój, Jasienica Rosielna, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Miejsce Piastowe, Nozdrzec, Rymanów i Wojaszówka oraz miasta Krosno
Urząd Rejonowy w Sanoku dla gmin: Baligród, Besko, Bukowsko, Cisna, Czarna, Komańcza, Lesko, Lutowiska, Olszanica, Sanok, Solina, Tyrawa Wołoska, Ustrzyki Dolne, Zagórz i Zarszyn oraz miasta Sanok
MIASTO Krosno – Dzielnice: Białobrzegi, Krościenko Niżne, Osiedle Grota-Roweckiego, Osiedle Ks. Markiewicza, Osiedle Południe, Osiedle Trauguta, Osiedle Turaszówka, Osiedle Tysiąclecia, Polanka, Suchodół, Śródmieście i Zawodzie 
OKRĘG WYBORCZY NR 19 – województwo legnickie (49 gmin)

Urząd Rejonowy w Głogowie dla gmin: Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław, Przemków, Radwanice i Żukowice oraz miasta Głogów
Urząd Rejonowy w Legnicy dla gmin: Chojnów, Gromadka, Krotoszyce, Kunice, Legnickie Pole, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Prochowice, Ruja, Udanin, Warta Bolesławiecka, Wądroże Wielkie, Zagrodno i Złotoryja oraz
miast: Chojnów, Jawor, Legnica i Złotoryja
Urząd Rejonowy w Lubinie dla gmin: Chocianów, Lubin, Polkowice, Rudna i Ścinawa oraz miasta Lubin
MIASTO Legnica – Dzielnice: Bielany, Fabryczna, Kartuzy (Zakrzewie), Ludwikowi, Pawice, Piątnica, Piekary Wielkie, Przedmieście Głogowskie, Grzybków, Stare Miasto, Stare Piekary, Smokowice i Tarninów 
OKRĘG WYBORCZY NR 20 – województwo leszczyńskie (33 gmin)

Urząd Rejonowy w Gostyniu dla gmin: Borek Wielkopolski, Gostyń, Krobia, Pępowo, Piaski, Pogorzela i Poniec
Urząd Rejonowy w Górze dla gmin: Góra, Jemielno, Niechlów i Wąsos
Urząd Rejonowy w Kościanie dla gmin: Kościan, Krzywiń, Przemęt i Śmigiel oraz miasta Kościan
Urząd Rejonowy w Lesznie dla gmin: Krzemieniewo, Lipno, Osieczna, Rydzyna, Szlichtyngowa, Święciechowa, Wijewo, Włoszczakowice i Wschowa oraz miasto Leszno
(Dzielnice)
MIASTO Leszno – Dzielnice: Gronowo, Grzybowo, Leszczynko, Nowe Miasto, Podwale, Przylesie, Zaborowo i Zatorze 
OKRĘG WYBORCZY NR 21 – województwo lubelskie (94 gmin)

Urząd Rejonowy w Kraśniku dla gmin: Borzechów, Dzierżkowice,, Kraśnik, Urzędów, Wilkołaz i Zakrzówek oraz miasta Kraśnik
Urząd Rejonowy w Lubartowie dla gmin: Abramów, Borki, Firlej, Jeziorany, Kamionka, Kock, Lubartów, Michów, Niedźwiada, Ostrówek, Ostrów Lubelski, Serniki i Uścimów oraz miasta Lubartów
Urząd Rejonowy w Lublinie dla gmin: Bełżyce, Bychawa, Fajsławice, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzeczonów, Ludwin, Łęczna, Mełgiew, Milejów, Niedrzwica Duża, Niemce, Piaski, Puchaczów, Rybczewice, Spiczyn, Strzyżewice, Trawniki, Wólka i Wojciechów oraz miast Lublin i Świdnik
Urząd Rejonowy w Opolu Lubelskim dla gmin: Chodel, Józefów n. Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Opole Lubelskie, Poniatowa i Wilków
Urząd Rejonowy w Puławach dla gmin: Baranów, Garbów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy, Wąwolnica i Żyrzyn oraz miast Dęblin i Puławy
Urząd Rejonowy w Rykach dla gmin: Nowodwór, Ryki, Stężyca i Ułęż
MIASTO Lublin – Dzielnice: Abramowice, Bronowice, Czechów Południowy, Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne, Dziesiąta, Felin, Głusk, Hajdów-Zadębie, Kalinowszczyzna, Konstantynów, Ponikwoda, Rury, Sławin, Sławinek, Stare Miasto, Szerokie, Śródmieście, Tatary, Węglin Południowy, Węglin Północny, Wieniawa, Wrotków, Za Cukrownią i Zemborzyce 
OKRĘG WYBORCZY NR 22 – województwo łomżyńskie (46 gmin)

Urząd Rejonowy w Grajewie dla gmin: Goniądz, Grajewo, Radziłów, Rajgród, Szczuczyn, Trzcianne i Wąsosz oraz miasta Grajewo
Urząd Rejonowy w Kolnie dla gmin: Grabowo, Kolno, Mały Płock, Stawiski i Turośl oraz miasta Kolno
Urząd Rejonowy w Łomży dla gmin: Jedwabne, Łomża, Miastkowo, Nowogród, Piątnica, Przytuły, Śniadowo, Wizna i Zbójnia oraz miasta Łomża
Urząd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem dla gmin: Ciechanowiec, Czyżew-Osada, Klukowo, Kobylin-Borzymy, Kulesze Kościelne, Nowe Piekuty, Perlejewo, Sokoły, Szepietowo i Wysokie Mazowieckie oraz miasta Wysokie Mazowieckie
Urząd Rejonowy w Zambrowie dla gmin: Andrzejewo, Boguty-Pianki, Kołaki Kościelne, Nur, Rutki, Szulborze Wielkie, Szumowo, Zambrów, Zaręby Kościelne i Zawady oraz miasta Zambrów
OKRĘG WYBORCZY NR 23 – województwo łódzkie – miejskie (32 gmin)

Urząd Rejonowy w Łodzi dla gmin: Andropol, Brójce, Brzeziny, Dmosin, Jeżów, Koluszki, Nowosolan, Rogów, Rzgów i Tuszyn oraz miast Brzeziny i Łódź
Urząd Rejonowy w Pabianicach dla gmin: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Dłutów, Dobroń, Ksawerów, Lutomiersk oraz miasta Pabianice
Urząd Rejonowy w Zgierzu dla gmin: Aleksandrów Łódzki, Głowno, Ozorków, Parzęczew, Stryków i Zgierz oraz miast: Głowno, Ozorków i Zgierz
MIASTO Łódź – Dzielnice: Bałuty, Górna, Polesie, Śródmieście i Widzew
OKRĘG WYBORCZY NR 24 – województwo nowosądeckie (58 gmin)

Urząd Rejonowy w Gorlicach dla gmin: Bobowa, Gorlice, Łużna, Moszczenica, Ropa, Sękowa i Uście Gorlickie oraz miasta Gorlice
Urząd Rejonowy w Limanowej dla gmin: Dobra, Jodłownik, Kamienica, Laskowa, Limanowa, Łukowica, Mszana Dolna, Niedźwiedź i Tymbark oraz miast Limanowa i Mszana Dolna
Urząd Rejonowy w Nowym Sączu dla gmin: Chełmiec, Grudek n. Dunajcem, Grybów, Kamionka Wielka, Korzenna, Krynica, Łabowa, Łącko, Łososina Dolna, Muszyna, Nawojowa, Piwniczna, Podegrodzie, Rytro i Stary Sącz oraz miast Grybów i Nowy Sącz
Urząd Rejonowy w Nowym Targu dla gmin: Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Bystra-Sidzina, Czarny Dunajec, Czorsztyn, Jabłonka, Jordanów, Kościelisko, Krościenko n. Dunajcem, Lipnica Wielka, Lubień, Łapsze Niżne, Nowy Targ, Ochotnica Dolna, Poronin, Raba Wyżna, Rabka i Szaflary oraz miast: Jordanów, Nowy Targ, Szczawnica i Zakopane 
OKRĘG WYBORCZY NR 25 – województwo olsztyńskie (79 gmin)

Urząd Rejonowy w Bartoszycach dla gmin: Bartoszyce, Bisztynek, Górowo Iławieckie i Sępopol oraz miast Bartoszyce i Górowo Iławieckie
Urząd Rejonowy w Iławie dla gmin: Iława i Lubawa oraz miast Iława i Lubawa
Urząd Rejonowy w Kętrzynie dla gmin: Barciany, Kętrzyn, Korsze, Reszel i Srokowo oraz miasta Kętrzyn
Urząd Rejonowy w Lidzbarku Warmińskim dla gmin: Dobre Miasto, Kiwity, Lidzbark Warmiński i Lubomino oraz miasta Lidzbark Warmiński
Urząd Rejonowy w Morągu dla gmin: Małdyty, Miłakowo, Morąg i Zalewo
Urząd Rejonowy w Mrągowie dla gmin: Mrągowo, Piecki i Sorkwity oraz miasta Mrągowo
Urząd Rejonowy w Nidzicy dla gmin: Janowiec Kościelny, Janowo, Kozłowo i Nidzica
Urząd Rejonowy w Olsztynie dla gmin: Barczewo, Biskupiec, Dywity, Gietrzwałd, Jeziorany Jankowo, Kolno, Olsztynek, Purda, Stawiguda i Świątki oraz miasta Olsztyn
(Dzielnice)

Urząd Rejonowy w Ostródzie dla gmin: Dąbrówno, Grunwald, Łukta, Miłomłyn i Ostróda oraz miasta Ostróda
Urząd Rejonowy w Szczytnie dla gmin: Dźwierzuty, Jedwabno, Pasym, Szczytno, Świętajno i Wielbark oraz miasto Szczytno
MIASTO Olsztyn – Dzielnice: Brzeziny, Dajtki, Generałów, Grunwaldzkie, Gutkowo, Jaroty, Kętrzyńskiego, Kormoran, Kortowo, Kościuszki, Likusy, Mazurskie, Nad Jeziorem Długim, Nagórki, Pieżewo, Podgrodzie, Podleśna, Pojezierze, Redykajny, Śródmieście, Wojska
Polskiego, Zatorze i Zielona Górka
OKRĘG WYBORCZY NR 26 – województwo opolskie (61 gmin)

Urząd Rejonowy w Brzegu dla gmin: Brzeg, Grodków, Lewin Brzeski, Lubsza i Uszanka oraz miasta Brzeg
Urząd Rejonowy w Głubczycach dla gmin: Baborów, Branice, Głubczyce i KietrzUrząd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu dla gmin: Bierawa, Cisek, Głogówek, Pawłowiczki, Polska Cerekiew, Reńska Wieś, Walce i Zdzieszowice oraz miasta Kędierzyn-Koźle
Urząd Rejonowy w Nysie dla gmin: Głuchołazy, Kamiennik,Korfantów, Lubrza, Łambinowice, Nysa, Otmuchów, Paczków, Pakostawice, Prudnik i Skoroszyce
Urząd Rejonowy w Opolu dla gmin: Biała, Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Gogolin, Komprachcice, Krapkowice, Łubniany, Murów, Niemodlin, Ozimek, Pokój, Popielów, Prószków, Strzeleczki, Tarnów Opolski, Tułowice, Turawa i Zębowice oraz miasta Opole
Urząd Rejonowy w Strzelcach Opolskich dla gmin: Izbicko, Jemielnica, Kolonowskie, Leśnica, Strzelce Opolskie, Ujazd i Zawadzkie
MIASTO Opole – Dzielnice: Bierkowice, Gosławice, Grudzice, Nowa Wieś Królewska i Zakrzów
OKRĘG WYBORCZY NR 27 – województwo ostrołęckie (44 gmin)

Urząd Rejonowy w Makowie Mazowieckim dla gmin: Czerwonka, Krasnosielec, Płoniawy-Bramura, Rzewnie, Sypniewo i Szelków oraz miasta Maków Mazowiecki
Urząd Rejonowy w Ostrołęce dla gmin: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Młynarze, Myszyniec, Olszewo-Borki, Rozogi, Różan, Rzekuń i Troszyn oraz miasta Ostrołęka
Urząd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej dla gmin: Brok, Małkinia Górna, Ostrów Mazowiecka, Stary Lubotyń i Wąsewo oraz miasta Ostrów Mazowiecka
Urząd Rejonowy w Przasnyszu dla gmin: Chorzele, Jednorożec, Krzynowłoga Mała i Przasnysz oraz miasta Przasnys
Urząd Rejonowy w Wyszkowie dla gmin: Brańszczyk, Dąbrówka, Długosiodło, Klembów, Obryte, Rząśnik, Somianka, Tłuszcz, Wyszków, Zabrodzie i Zatory
OKRĘG WYBORCZY NR 28 – województwo pilskie (43 gminy)

Urząd Rejonowy w Chodzeży dla gmin: Budzyń, Chodzież, Margonin, Ryczywół, Szamocin i Ujście oraz miasta Chodzież
Urząd Rejonowy w Czarnkowie dla gmin: Czarnków, Drawsko, Lubasz, Połajewo i Wronki oraz miasta Czarnków
Urząd Rejonowy w Pile dla gmin: Białośliwie, Kaczory, Łobżenica, Miasteczko Krajeńskie, Szydłowo, Wyrzysk i Wysoka oraz miasta Piła
Urząd Rejonowy w Trzciance dla gmin: Krzyż Wielkopolski, Trzcianka i Wieluń
Urząd Rejonowy w Wałczu dla gmin: Człopa, Mirosławiec, Tuczno i Wałcz oraz miasta Wałcz
Urząd Rejonowy w Wągrowcu dla gmin: Damasławek, Gołańcz, Rogoźno, Wapno i Wągrowiec oraz miasta Wągrowiec
Urząd Rejonowy w Złotowie dla gmin: Jastrowie, Krajenka, Lipka, Okonek, Tarnówka, Zakrzewo i Złotów oraz miasta Złotów
OKRĘG WYBORCZY NR 29 – województwo piotrkowskie (56 gmin)

Urząd Rejonowy w Bełchatowie dla gmin: Bełchatów, Dłutów, Druźbice, Kleszczów, Kluki, Rząśnia, Szczerców i Zelów oraz miasta Bełchatów
Urząd Rejonowy w Opocznie dla gmin: Białaczów, Fałków, Mniszków, Opoczno, Paradyż, Poświętne, Sławno i Żarów
Urząd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim dla gmin: Aleksandrów, Czarnocin, Gorzkowice, Grabica, Łęki Szlacheckie, Moszczenica, Ręczno, Rozprza, Sulejów, Tuszyn, Wola Krzysztoporska i Wolbórz oraz miasta Piotrków Trybunalski
Urząd Rejonowy w Radomsku dla gmin: Dobryszyce, Gomunice, Kamieńsk, Kluczewsko, Kobiele Wielkie, Kodrąb, Ligota Wielka, Ładzice, Masłowice, Przedbórz, Radomsko, Sulmierzyce i Wielgomłyny oraz miasta Radomsko
Urząd Rejonowy w Tomaszowie Mazowieckim dla gmin: Będków, Budziszewice, Czerniewice, Inowłódz, Koluszki, Lubochnia, Rokiciny, Rzeczyca, Tomaszów Mazowiecki, Ujazd i Żelechlinek oraz miasta Tomaszów Mazowiecki
OKRĘG WYBORCZY NR 30 – województwo płockie (68 gmin)

Urząd Rejonowy w Kutnie dla gmin: Bedlno, Dąbrowice, Kiernozia, Krośniewice, Krzyżanów, Kutno, Łanięta, Nowe Ostrowy, Oporów, Pacyna, Strzelce, Szczawin Kościelny i Żychlin oraz miasta Kutno
Urząd Rejonowy w łęczycy dla gmin: Daszyna, Góra Świętej Małgorzaty, Łęczyca, Piątek i Witonia oraz miasta Łęczyca
Urząd Rejonowy w Płocku dla gmin: Bielsk, Bodzanów, Brudzeń Duży, Bulkowo, Czerwińsk n. Wisłą, Drobin, Gąbin, Gostynin, Iłów, Łąck, Mała Wieś, Nowy Duninów, Radzanowo, Sanniki, Słubice, Słupno, Stara Biała, Staroźreby i Wyszogród oraz miast
Gostynin i Płock (Dzielnice)

Urząd Rejonowy w Sierpcu dla gmin: Gozdowo, Mochowo, Rościszewo, Sierpc, Szczutowo i Zawidz oraz miasta Sierpc
MIASTO PŁOCK – Dzielnice: Ciechomice, Dobrzyńska, Dworcowa, Góry, Imielnica, Kochanowskiego, Kolegialna, Międzytorze, Podoszyce Południe, Podolszyce Północ, Pradolina Wisły, Radziwie, Skarpa, Stare Miasto, Trzepowo, Osiedle Tysiąclecia, Winiary, Wyszogrodzka, Zielony Jar, Kostrogaj i Petrochemia
OKRĘG WYBORCZY NR 31 – województwo poznańskie (66 gmin)

Urząd Rejonowy w Gnieźnie dla gmin: Czerniejewo, Gniezno, Kiszkowo, Kłecko, Łubowo, Mieleszyn, Mieścisko i Niechanowo oraz miasta Gniezno
Urząd Rejonowy w Grodzisku Wielkopolskim dla gmin: Granowo, Grodzisk Wielkopolski, Kamieniec, Rakoniewice i Wielichowo
Urząd Rejonowy w Nowym Tomyślu dla gmin: Kuślin, Lwówek, Nowy Tomyśl i Opalenica
Urząd Rejonowy w Poznaniu dla gmin: Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Mosina, Murowana Goślina, Oborniki, Pobiedziska, Rokietnica, Skoki, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz i Tarnowo Podgórne oraz miast: Luboń, Poznań (Dzielnice) i Puszczykowo
Urząd Rejonowy w Szamotułach dla gmin: Chrzypsko Wielkie, Duszniki, Kaźmierz, Kwilcz, Obrzycko, Ostroróg, Pniewy, Sieraków i Szamotuły oraz miasta Obrzycko
Urząd Rejonowy w Śremie dla gmin: Brodnica, Czempiń, Dolsk, Książ Wielkopolski i Śrem
Urząd Rejonowy w Środzie Wielkopolskiej dla gmin: Dominowo, Krzykosy, Nowe Miasto n. Wartą, Środa Wielkopolska i Zaniemyśl
Urząd Rejonowy we Wrześni dla gmin: Kołaczkowo, Miłosław, Nekla i Września
 MIASTO Poznań - dzielnice; Stare Miasto, Nowe Miasto, Grunwald, Jeżyce i Wilda
OKRĘG WYBORCZY NR 32 – województwo przemyskie (40 gmin)

Urząd Rejonowy w Jarosławiu dla gmin: Chłopice, Jarosław, Leszki, Pawłosiów, Pruchnik, Radymno, Rokietnica, Roźwienica i Wiązownica oraz miast Jarosław i Radymno
Urząd Rejonowy w Lubaczowie dla gmin: Cieszanów, Horyniec, Lubaczów, Narol, Oleszyce, Stary Dzików i Wielkie Oczy oraz miasta Lubaczów
Urząd Rejonowy w Przemyślu dla gmin: Bircza, Dubiecko, Dynów, Fredropol, Krasiczyn, Krzywcza, Medyka, Orły, Przemyśl Stubno i Żurawica oraz miast Dynów i Przemyśl
Urząd Rejonowy w Przeworsku dla gmin: Adamówka, Gać, Jawornik Polski, Kańczuga, Przeworsk, Sieniawa, Tryńcza i Zarzecze oraz miasta Przeworsk
OKRĘG WYBORCZY NR 33 – województwo radomskie (84 gminy)

Urząd Rejonowy w Grójcu dla gmin: Belsk Duży, Błędów, Chynów, Goszczyn, Grójec, Jasieniec, Mogielnica, Nowe Miasto n. Pilicą, Pniewy, Promna i Warka
Urząd Rejonowy w Kozienicach dla gmin: Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Grabów n. Pilicą, Kozienice, Magnuszew i Sieciechów
Urząd Rejonowy w Przysusze dla gmin: Borkowice, Drzewica, Gielniów, Gowarczów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Przysucha, Rusinów i Wieniawa
Urząd Rejonowy w Radomiu dla gmin: Białobrzegi, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Pionki, Przytyk, Radzanów, Rzeczniów, Skarszew, Stara Błotnica, Stromiec, Wierzbica, Wolanów, Wyśmierzyce i Zakrzew oraz miast Pionki i Radom (Dzielnice)
MIASTO RADOM – Dzielnice: Borki, Długojów, Dzierżaków, Firlej, Glinice, Godów, Gołębiów, Gołubiów 2, Halinów, Idalin, Janiszpol, Jeżowa Wola, Józefów, Kaptur, Kozia Góra, Malczew, Malenice, Michałów, Młodzianów, Nad Potokiem, Nowa Wola Gołębiowska, Obozisko, Osiedle Akademickie, Osiedle XV-Llecia, Planty, Południe, Potkanów, Prędocinek,
Pruszaków, Sadków, Śródmieście, Ustronie, Wacyn, Vincentów, Wośniki i Zamłynie
OKRĘG WYBORCZY NR 34 – województwo rzeszowskie (60 gmin)

Urząd Rejonowy w Kolbuszowej dla gmin: Cmolas, Kolbuszowa, Niwiska, Raniżów i Stary Dzikowiec
Urząd Rejonowy w Leżajsku dla gmin: Grodzisko Dolne, Kamień, Kurytówka, Leżajsk, Nowa Sarzyna, Rakszawa, Sokołów Małopolski i Żółtynia oraz miasta Leżajsk
Urząd Rejonowy w Mielcu dla gmin: Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Mielec, Przecław i Tuszów Narodowy oraz miasta Mielec
Urząd Rejonowy w Ropczycach dla gmin: Ostrów, Ropczyce i Wielopole Skrzyńskie
Urząd Rejonowy w Rzeszowie dla gmin: Białobrzegi, Błażowa, Boguchwała, Chmielnik Rzeszowski, Czarna, Czudec, Frysztak, Głogów Małopolski, Hużne, Iwierzyce, Krasne, Lubenia, Łańcut, Markowa, Niebylec, Sędziszów Małopolski, Strzyżów, Świlcza, Trzebownisko, Tyczyn i Wiśniowa oraz miast Łańcut i Rzeszów
MIASTO Rzeszów – Dzielnice: Baranówka, Biała, Drabiniaka, Miłocin, Nowe Miasto, Pobitno, Przybyszówka, Słocina, Staromieście, Śródmieście, Wilkowyja, Zalesie, Załęże i Zwięczyca
OKRĘG WYBORCZY NR 35 – województwo siedleckie (74 gminy)

Urząd Rejonowy w Garwolinie dla gmin: Borowie, Garwolin, Górzno, Kłoczew, Łaskarzew, Maciejowice, Miastków Kościelny, Osieck, Parysów, Pilawa, Sobienie-Jeziory, Sobolew, Trojanów, Wilga i Żelechów oraz miast Garwolin i Łaskarzew
Urząd Rejonowy w Łukowie dla gmin: Adamów, Krzywda, Łuków, Serokomla, Stanin, Stoczek Łukowski, Trzebieszów, Wojcieszków i Wola Mysłowska oraz miasta Łuków
Urząd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim dla gmin: Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Kałuszyn, Kołbiel, Latowicz, Mińsk Mazowiecki, Mrozy, Poświętne, Siennica, Stanisławów i Strachówka oraz miasta Mińsk Mazowiecki
Urząd Rejonowy w Siedlcach dla gmin: Domanice, Korczew, Kutoń, Mokobody, Mordy, Paprotnia, Przesmyki, Siedlce, Skórze, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie i Zbuczyn Poduchowany oraz miasta Siedlce
Urząd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim dla gmin: Bielany, Ceranów, Jabłonna Lacka, Kosów Lacki, Repki, Sabinie, Sokołów Podlaski i Sterdyń oraz miasta Sokołów Podlaski
Urząd Rejonowy w Węgrowie dla gmin: Grębków, Jadów, Korytnica, Liw, Łochów, Miedzna, Sadowne, Stoczek i Wierzbno oraz miasta Węgrów
OKRĘG WYBORCZY NR 36 – województwo sieradzkie (42 gminy)

Urząd Rejonowy w Łasku dla gmin: Buczek, Dobroń, Lutomiersk, Łask, Sędziejowice, Widawa i Wodzierady
Urząd Rejonowy w Sieradzu dla gmin: Błaszki, Brąszewice, Brzeźno, Burzenin, Goszczanów, Klonowa, Pęczniew, Sieradz, Warta, Wróblew i Złoczew oraz miasta Sieradz
Urząd Rejonowy w Wieluniu dla gmin: Biała, Czarnożyły, Działoszyn, Kiełczygłów, Konopnica, Lututów, Mokrsko, Osjaków, Ostrówek, Pątnów, Rusiec, Siemkowice, Skomlin, Wieluń i Wierzchlas
Urząd Rejonowy w Zduńskiej Woli dla gmin: Dalików, Poddębice, Szadek, Wartkowice, Zadzim, Zapolice i Zduńska Wola oraz miasta Zduńska Wola
OKRĘG WYBORCZY NR 37 – województwo skierniewickie (36 gmin)

Urząd Rejonowy w Łowiczu dla gmin: Bielawy, Chąśno, Domaniewice, Kościerzew Południowy, Łowicz, Łyszkowice, Nieborów i Zduny oraz miasta łowicz
Urząd Rejonowy w Skierniewicach dla gmin: Bolimów, Brzeziny, Dmosin, Godzianów, Jeżów, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Puszcza Mariańska, Rogów, Skierniewice i Słupia oraz miast Brzeziny i Skierniewice
Urząd Rejonowy w Sochaczewie dla gmin: Młodzieszyn, Nowa Sucha, Rybno, Sochaczew i Teresin oraz miasta Sochaczew
Urząd Rejonowy w Żyrardowie dla gmin: Baranów, Jaktorów, Mszczonów, Radziejowice, Wiskitki i Żabia Wola oraz miasta Żyrardów
OKRĘG WYBORCZY NR 38 – województwo słupskie (41 gmin)

Urząd Rejonowy w Bytowie dla gmin: Bytów, Borzytuchom, Kołczygłowy, Lipnica, Parchowo, Studzienice i Tuchomie
Urząd Rejonowy w Człuchowie dla gmin: Człuchów, Czarne, Debrzno, Konarzyny, Przechlewo i Rzeczenica oraz miasto Człuchów
Urząd Rejonowy w Lęborku dla gmin: Cewice, Czarna Dąbrówka, Nowa Wieś Lęborska, Potęgowo i Wicko oraz miasta Lębork i Łeba
Urząd Rejonowy w Miastku dla gmin: Miastko, Koczała i Trzebielino
Urząd Rejonowy w Słupsku dla gmin: Damnica, Debnica Kaszubska, Główczyce, Kępice, Kobylnica, Kępice, Kobylnica, Postomino, Sławno, Słupsk, Smołdzino i Ustka oraz miasta
Słupsk, Sławno i Ustka

MIASTO Słupsk – Dzielnice: Nadrzecze, Rydzewo, SSSE, Zatorze
OKRĘG WYBORCZY NR 39 – województwo suwalskie (49 gmin)

Urząd Rejonowy w Augustowie dla gmin: Augustów, Bargłów Kościelny, Lipsk, Nowinka, Płaska i Sztabin oraz miata Augustów
Urząd Rejonowy w Suwałkach dla gmin: Bakołarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki i Wożajny
Urząd Rejonowy w Ełku dla gmin: Ełk, Kalinowo, Prostki i Stare Juchy oraz miasta Ełk
Urząd Rejonowy w Giżycku dla gmin: Banie Mazurskie, Budry, Giżycko, Kruklanki, Miłki, Pozezdrze, Ryn, Węgorzewo i Wydminy oraz miaso Giżycko
Urząd Rejonowy w Olecku dla gmin: Dubeninki, Gołdap, Kowale Oleckie, Olecko, Świętajno i Wieliczki
Urząd Rejonowy w Piszu dla gmin: Biała Piska, Orzysz, Pisz i Ruciane-Nida
Urząd Rejonowy w Mrągowie dla gmin: Giżycko, Lipsk, Mikołajki, Mrągowo, Piecki, Sorkwity i Węgorzewo oraz miasto Mrągowo
OKRĘG WYBORCZY NR 40 – województwo szczecińskie (60 gmin)

Urząd Rejonowy w Gryficach dla gmin: Brojce, Dziwnów, Golczewo, Gryfice, Kamień Pomorski, Karnice, Płoty, Radowo Małe, Resko, Rewal, Świerzno i Trzebiatów
Urząd Rejonowy w Gryfinie dla gmin: Banie, Cedynia, Chojna, Gryfino, Mieszkowice, Moryń, Stare Czarnowo, Trzcińsko-Zdrój i Widuchowa
Urząd Rejonowy w Goleniowie dla gmin: Dobra, Goleniów, Maszewo, Nowogard, Osina, Przybiernów i Stepnica
Urząd Rejonowy w Pyrzycach dla gmin: Bielice, Dolice, Kozielice, Lipiany, Przelewice, Pyrzyce i Warnice
Urząd Rejonowy w Stargardzie Szczecińskim dla gmin: Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Kobylanka, Łobez, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard Szczeciński, Suchań i Węgorzyno oraz miasta Stargard Szczeciński
Urząd Rejonowy w Szczecinie dla gmin: Dobra (Szczecińska), Kołbaskowo, Nowe Warpno i Police oraz miasta Szczecin (Dzielnice)
Urząd Rejonowy w Śinoujściu dla gmin: Międzyzdroje i Wolin oraz miasta Świnoujście
MIASTO Szczecin – Dzielnice: Prawobrzeże, Północ, Śródmieście i Zachód
MIASTO Świnoujście – Dzielnice: Karsibór, Nadmorska, Ognica i Śródmieście
OKRĘG WYBORCZY NR 41 – województwo tarnobrzeskie (55 gmin)

Urząd Rejonowy w Janowie Lubelskim dla gmin: Batorz, Chrzanów, Dzwola, Godziszów, Janów Lubelski, Modliborzyce, Potok Wielki, Szastarka i Trzydnik Duży
Urząd Rejonowy w Nisku dla gmin: Bojanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów, Nisko, Rudnik i Ulanów
Urząd Rejonowy w Opatowie dla gmin: Boćkowice, Ćmielów, Iwaniska, Lipnik, Opatów, Ożarów, Sadowie, Tarłów i Wojciechowice
Urząd Rejonowy w Sandomierzu dla gmin: Annopol, Dwikozy, Gościeradów, Klimontów, Koprzywnica, Łoniów, Obrazów, Samborzec, Wilczyce i Zawichost oraz miasta Sandomierz
Urząd Rejonowy w Stalowej Woli dla gmin: Pysznica, Radomyśl, Zaklików i Zaleszany oraz miasta Stalowa Wola
Urząd Rejonowy w Staszowie dla gmin: Bogoria, Łubnice, Osiek, Połaniec, Rytwiany i StaszówUrząd Rejonowy w Tarnobrzegu dla gmin: Baranów Sandomierski, Gorzyce, Grębów, Majdan Królewski, Nowa Dęba i Padew Narodowa oraz miasta Tarnobrzeg
OKRĘG WYBORCZY NR 42 – województwo tarnowskie (60 gmin)

Urzą Rejonowy w Bochni dla gmin: Bochnia, Borzęcin, Brzesko, Czchów, Dębno, Gnojnik, Iwkowa, Lipnica Murowana, Łapanów, Nowy Wiśnicz, Rzezawa, Szczurowa, Trzciana i Żegocina oraz miasta Bochnia
Urząd Rejonowy w Dąbrowie Tarnowskiej dla gmin: Bolesław, Dąbrowa Tarnowska, Gręboszów, Mędrzechów, Olesno, Radogoszcz, Szczucin, Wadowice Górne i Wietrzychowice
Urząd Rejonowy w Dębicy dla gmin: Brzostek, Czarna, Dębica, Jodłowa, Pilzno, Radomyśl Wielki i Żyraków oraz miasta Dębica
Urząd Rejonowy w Tarnowie dla gmin: Ciężkowice, Gromnik, Lisia Góra, Pleśna, Radłów, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski, Skrzyszów, Szerzyny, Tarnów, Tuchów i Żabno oraz miasta Tarnów (Dzielnice)
MIASTO Tarnów – Dzielnice: Chyszów, Dąbrówka Infułacka, Grabówka, Gumniska, Klikowa, Koszyce, Krzyż, Mościce, Paskówka, Rzędzin, Strusina, Śródmieście, Świerczków, Tarnowiec, Zabłocie, Zbylitowska Góra
OKRĘG WYBORCZY NR 43 – województwo toruńskie (48 gmin)

Urząd Rejonowy w Brodnicy dla gmin: Biskupiec, Bobrowo, Brodnica, Brzozie, Górzno, Grążawy, Grodziczno, Jabłonkowo Pomorskie, Kurzętnik, Nowe Miaso Lubawskie, Osiek, Świedziebnia, Wąpielsk i Zbiczno oraz miast Brodnica i Nowe Miasto Lubawskie
Urząd Rejonowy w Grudziądzu dla gmin: Chełmno, Grudziądz, Gruta, Lisewo, Łasin, Rogóźno, Stolno i Świecie n. Osą oraz miasto Chełmno i Grudziądz
Urząd Rejonowy w Toruniu dla gmin: Chełmża, Ciechocin, Golub-Dobrzyń, Kijewo Królewskie, Kowalewo Pomorskie, Lubicz, Łubianka, Obrowo, Papowo Biskupie, Radomin, Unisław, Wielka Nieszawka i Zławieś oraz miast: Chełmża, Golub-Dobrzyń i Toruń
Urząd Rejonowy w Wąbrzeźnie dla gmin: Debowa łąka, Książki, Płużnica, Radzyń Chełmiński i Wąbrzeźno oraz miasta Wąbrzeźno
OKRĘG WYBORCZY NR 44 – województwo wałbrzyskie (54 gminy)

Urząd Rejonowy w Bystrzycy Kłodzkiej dla gmin: Bystrzyca Kłodzka, Międzylesie i Stronie ŚląskieUrząd Rejonowy w Dzierżoniowie dla gmin: Dzierżoniów i Niemcza oraz miast: Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce i Piława Górna
Urząd Rejonowy w Kłodzku dla gmin: Kłodzko, Lądek-Zdrój, Lewin Kłodzki, Nowa Ruda, Radków i Szczytna oraz miast: Duszniki-Zdrój, Kłodzko, Kudowa-Zdrój, Nowa Ruda i
Polanica-Zdrój

Urząd Rejonowy w Świdnicy dla gmin: Dobromierz,Jaworzyna Śląska, Marcinowice, Strzegom, Świdnica i Żarów oraz miast Świdnica i Świebodzice
Urząd Rejonowy w Wałbrzychu dla gmin: Czarny Bór, Głuszyca, Mieroszów, Stare Bogaczowice i Walim oraz miast: Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój i Wałbrzych (Dzielnice)
MIASTO Wałbrzych – Dzielnice: Biały Kamień, Gaj, Glinik Nowy, Glinik Stary, Konradów, Kozice, Książ, Lubiechów, Nowe Miasto, Piaskowa Góra, Podgórze, Podzamcze, Poniatów, Rusinów, Sobięcin, Stary Zdrój, Szczawienko i Śródmieście
OKRĘG WYBORCZY NR 45 – województwo warszawskie (37 gmin)

Urząd Rejonowy w Legionowie dla gmin: Jabłonna, Nieporęt, Serocki i Skrzeszew oraz miasta Legionowo
Urząd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim dla gmin: Czosnów, Leoncin, Pomiechówek, Tułowice i Zakroczym oraz miasta Nowy Dwór Mazowiecki
Urząd Rejonowy w Otwocku dla gmin: Celestynów, Karczew i Wiązowna oraz miast Józefów i Otwock
Urząd Rejonowy w Piasecznie dla gmin: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola, Piaseczno, Prażmów i Tarczyn
Urząd Rejonowy w Pruszkowie dla gmin: Błonie, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Kampinos, Leszno, Michałowice, Nadarzyn i Ożarów Mazowiecki oraz miast: Milanówek,
Piastów, Podkowa Leśna i Pruszków

Urząd Rejonowy w Wołominie dla gminy Wołomin oraz miast Kobyłka i Zielonka
OKRĘG WYBORCZY NR 46 – województwo warszawskie – stołeczne (21 gmin)

Urząd Rejonowy w Warszawie dla gmin: Halinów, Izabelin,Łomianki, Radzymin, Raszyn i Stare Babice oraz miast: Marki, Sulejówek, Wesoła i Ząbki
MIASTO Warszawa – Dzielnice: Warszawa-Bemowo, Warszawa Białołęka, Warszawa-Bielany, Warszawa-Centrum, Warszawa-Rembertów, Warszawa-Targuwek, Warszawa-Ursus, Warszawa-Ursynów, Warszawa-Wawer, Warszawa-Wilanów, Warszawa-Włochy, 
OKRĘG WYBORCZY NR 47 – województwo włocławskie (46 gmin)

Urząd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim dla gmin: Aleksandrów Kujawski, Bądkowo, Koneck, Raciążek, Waganiec i Zakrzewo oraz miast: Aleksandrów Kujawski,
Ciechocinek, i Nieszawa

Urząd Rejonowy w Lipnie dla gmin: Bobrowniki, Chrostkowo, Czernikowo, Dobrzyń n. Wisłą, Kikół, Lipno, Skąpe, Tłuchowo, Wielgie i Zbójno oraz miasta Lipno
Urząd Rejonowy w Radziejowie dla gmin: Bytoń, Dobre, Osięciny, Piotrków Kujawski, Radziejów i Topólka oraz miasta Radziejów
Urząd Rejonowy w Rypinie dla gmin: Brzuze, Rogowo, Rypin i Skrwilno oraz miasta Rypin
Urząd Rejonowy we Włocławku dla gmin: Baruchowo, Boniewo, Brześć Kujawski, Choceń, Chodziecz, Fabianki, Izbica Kujawska, Kowal, Lubanie, Lubień Kujawski, Lubraniec i Włocławek oraz miast Kowal i Włocławek
OKRĘG WYBORCZY NR 48 – województwo wrocławskie (44 gminy)

Urząd Rejonowy w Miliczu dla gmin: Cieszków, Krośnice i Milicz
Urząd Rejonowy w Oleśnicy dla gmin: Bierutów, Dobroszyce, Oleśnica i Twardogóra oraz miasta Oleśnica
Urząd Rejonowy w Oławie dla gmin: Borów, Domaniów, Jelcz-Laskowice, Kondratowice, Oława, Strzelin i Wiązów oraz miasta Oława
Urząd Rejonowy w Trzebnicy dla gmin: Oborniki Śląskie, Prusice, Trzebnica, Zawonia i Żmigród
Urząd Rejonowy w Wołowie dla gmin: Brzeg Dolny, Wińsko i Wołów
Urząd Rejonowy we Wrocławiu dla gmin: Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Kostomłoty, Łagiewniki, Malczyce, Mietków, Miękinia, Sobótka, Środa Śląska, Święta Katarzyna, Wisznia Mała i Żurawina oraz miasta Wrocław (Dzielnice)
MIASTO Wrocław – Dzielnice: Fabryczna, Krzyki, Psie Pole, Stare Miasto i Śródmieście
OKRĘG WYBORCZY NR 49 – województwo zamojskie (55 gmin)

Urząd Rejonowy w Biłgoraju dla gmin: Aleksandrów, Biłgoraj, Biszcza, Frampol, Goraj, Józefów, Księżpol, Łukowa, Obsza, Potok Górny, Tarnogród, Tereszpol, Turobin Wysokie i Zakrzew oraz miasto Biłgoraj
Urząd Rejonowy w Chrubieszowie dla gmin: Dołhobyczów, Horodło, Hrubieszów, Mircze, Trzeszczany, Uchanie i Werbkowice oraz miasta Hrubieszów
Urząd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim dla gmin: Bełżec, Jarczów, Komorów-Osada, Krynice, Lubycza Królewska, Łaszczów, Rachanie, Susiec, Tarnawatka, Telatyn, Tomaszów Lubelski, Tyszowce Ulhuwek oraz miasta Tomaszów Lubelski
Urząd Rejonowy w Zamościu dla gmin: Adamów, Gorzków, Grabowiec, Izbica, Krasnobród, Łabunie, Miączyn, Nielisz, Radecznica, Rudnik, Sitno, Skierbieszów, Stary Zamość, Sułów, Szczebrzeszyn, Zamość, Zwierzyniec i Żółkiewka oraz miasta Zamość
OKRĘG WYBORCZY NR 50 – województwo zielonogórskie (61 gmin)

Urząd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim dla gmin: Bobrowice, Bytnica, Cybinka, Dąbie, Gubin, Krosno Odrzańskie i Maszewo oraz miasto Gubin
Urząd Rejonowy w Nowej Soli dla gmin: Bytom Odrzański, Kolsko, Kożuchów, Małomice, Niegosławice, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Otyń, Siedlisko, Sława i Szprotawa oraz miasta Nowa Sól
Urząd Rejonowy w Świebodzinie dla gmin: Lubrza, Łagów, Skąpe, Szczaniec, Świebodzin i Torzym
Urząd Rejonowy w Wolsztynie dla gmin: Babimost, Kargowa, Siedlec, Wolsztyn, Zbąszynek i Zbąszyń
Urząd Rejonowy w Zielonej Górze dla gmin: Bojadła, Czerwieńsk, Nowogród Bobrzański, Sulechów, Świdnica, Trzebiechów, Zabór i Zielona Góra oraz miasta Zielona Góra
(Dzielnice)

Urząd Rejonowy w Żarach dla gmin: Brody, Brzeźnica, Iłowa, Jasień, Lipinki Łużyckie, Lubsko, Przewóz, Trzebiel, Tuplice, Wymiarki, Żagań i Żary oraz miast: Gozdnica,
Łęknica Żagań i Żary

MIASTO Zielona Góra – Dzielnice: Chynów, Cegielnia, Jędrzychów, Winnica i Zacisze

KJS.

Kęty dnia 25.05.2013.
Kreator stron internetowych - przetestuj